Náš Craftovník

Náš Craftovník

Nedávno se nám zatajil dech.

Craftovník, kouzelný strom co plodí kouzelné plody.

Zbystřili jsme.

A ano, je to tak, tento kouzelný strom ještě s kouzelnějšími plody je opravdu u nás. A to si nesmíme nechat ujít.

Ihned žhavíme všechny kanály a snažíme se zjistit co nejvíce o tomto zázraku přírody a máme štěstí. Stáváme se vyvolenými, kdo může Craftovník opatrovat a umožnit mu vydat jeho kouzlené plody lidem.

Vše napovídalo tomu, že ten okamžik, kdy bude Craftovník připraven ke sklizni, bude v sobotu 7.10.  Od pondělí se pomalu odtajňovali indicie, kde přesně Craftovník je. Přeci se jedná o unikátní zážitek a nikdo nechtěl, aby sklizeň začala předčasně a plody nebyly dostatečně zralé.

A u nás, v Happy Sportu, pomalu houstla nervozita. Kolik plodů Craftovník vydá? Kdo bude mít možnost plody sklidit?

V pátek je jasno. Bude to 40 zázračných plodů. Připravujeme povolenky ke sklizni, které budeme zájemcům o tento lukrativní zážitek dávat na naší prodejně v Řepích. Jsme nervózní, jaký bude zájem. A jsme mile překvapeni. Zájem je a krátce po otevření přichází první zájemci o povolenku.

Teď už jen zbývalo čekat na sobotu, na poslední indicii, která upřesní okamžik, kdy bude Craftovník připraven ke sklizni. Ideální podmínky byly určeny na odpoledne od 15té hodiny. Zájemci o sklizeň brouzdají Řepským lesoparkem a pokukují již od dopoledne. Nechtějí si nechat tuto příležitost utéct.

Těsně po 14té hodině jemně prší. Naši dobrovolníci, kteří Craftovník chrání, schovávají kouzelné plody, aby nebyly poškozeny. A pak, těsně před 15tou hodinou, ukazují plody na obdiv přítomných. Ti jsou nejen nadšeni, ale taky se nemohou dočkat sklizně.

A protože jsou to šikovní sklízeči stromů, netrvá to ani 10 minut a náš Craftovník na sobě již neměl ani jeden plod.

Co napsat závěrem? Nedostalo se na Vás? Zavítejte k nám na prodejny či e-shop. Funkční prádlo od Craftu najdete i v naší nabídce!