Nová sezóna v Happy Sportu

Milí zákazníci,

1. září se pro Vás znovu otevřely dveře našich pražských provozoven. Jak to tedy u nás nyní vypadá?

Prodejny

Naše prodejny jsou nyní plně zásobeny lyžařským vybavením. Na každé prodejně najdete širokou nabídku použitých lyží a lyžáků všech kategorií. Toto vybavení je nyní exkluzivně k dispozici pouze na prodejnách. Není zatím určeno pro prodej na eshopu. Máte tedy možnost se osobně podívat a vybrat si lyže na následující sezónu s předstihem, než bude nabídnuto široké veřejnosti.

Půjčovny

Také na našich půjčovnách je dostatek vybavení na celoroční výpůjčky a již je možno uzavřít smlouvu na další sezónu..

Pár rad zákazníky, kteří se k nám chystají a chtějí uzavřít smlouvu na následující sezónu.

 

  • V září je celoroční půjčovné nejlevnější. Všichni naši zákazníci mají již nyní možnost ukončit smlouvu ze sezóny 2016/2017 a uzavřít smlouvu novou, výhodnější, na sezónu 2017/2018.
  • Pokud nemůžete dohledat papírovou smlouvu, nebojte. Na provozovně, kde máte smlouvu uzavřenou, Vás dohledají podle Vašeho jména.
  • Na našich půjčovnách v Letňanech a Modřanech je třeba půjčovné uhradit v hotovosti. Kartou lze půjčovné platit pouze na půjčovně v Řepích - v případě, že budete pořizovat o nějaké vybavení navíc, je třeba zálohu uhradit v hotovosti.
  • Pokud je to možno, zavítejte k nám na půjčovnu v pracovní dny. O víkendu je zvýšená návštěvnost a tvoří se fronty.

 

A jedna rada pro nové zákazníky:

Pokud si chcete nově vypůjčit lyžařskou, snowboardovou či běžkařskou výbavu na celou sezónu, stačí se zastavit na půjčovně (není potřeba se objednávat) v otevírací době. Kolegové Vám pomohou vybrat vhodnou výbavu, která bude odpovídat Vašim potřebám a lyžařským schopnostem.

K uzavření smlouvy budete potřebovat dva doklady totožnosti, hotovost na složení vratné zálohy a hotovost na uhrazení půjčovného (v případě návštěvy pobočky v Řepích je možno půjčovné uhradit platební kartou).

 

Nevíte si rady a nenašli jste odpověď v Nejčastějších dotazech? Kontaktujte nás na telefonním čísle  774 493 483  nebo emailu dotazy@happysport.cz, rádi Vám pomůžeme.

 

 

 Pobočka v Hradci Králové bude otevřena od 2. října 2017.