Jak zaplatit

Zboží můžete zaplatit některým z těchto způsobů platby:


Při převzetí zboží na našich prodejnách:

Zboží zaplatíte v hotovosti při jeho převzetí na našich prodejnách.

Platba dobírkou:

Pokud jste si vybrali doručení zboží přepravní společností GLS nebo Českou poštou, uhradíte zboží řidiči GLS nebo České pošty při převzetí zboží.
Při nákupu do 999 Kč činí cena za dobírku 60 Kč.
Při nákupu nad 1.000 Kč je dobírka zcela zdarma (platí pouze pro GLS)!

Platební kartou (3-D Secure):

Pohodlně a bezpečně můžete objednávku uhradit bezhotovostní platbou pomocí platebních karet MasterCard a VISA.
Během platební transakce probíhá ověření držitele karty u jeho vydavatelské banky s využitím bezpečnostního protokolu 3-D Secure, podporovaného karetními asociacemi.
Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a my jako obchodník k nim nemáme přístup a ani je nikde neukládáme.

Rychlá platba převodem (PayU):

Objednávku můžete zaplatit jednoduše, rychle a bezpečně díky platebnímu systému PayU. Vaše platba bude na náš účet připsána během pár minut. K využití tohoto způsobu platby je třeba mít aktivní internetové bankovnictví u některé z těchto zapojených bank:

  • Česká spořitelna (Platba 24)
  • Komerční banka (MojePlatba)
  • GE Money Bank
  • mBank (mPeníze)
  • Raiffeisen Bank (ePlatby)
  • Fio banka

Pokud zvolíte tento způsob platby, přesměrujeme vás do vašeho internetového bankovnictví. Po přihlášení se vám zobrazí předvyplněný platební příkaz, který jen potvrdíte. Platba za vaši objednávku bude během několika minut připsána na náš účet. 
V pracovní dny bude vaše platba připsána do 15 minut. V ostatní dny budou peníze na náš účet připsány následující pracovní den.