Level

Rukavice Level jsou známé jako lídr v poli zimních sportů, díky neustálému zlepšování technologií. Díky inovacím, testování a vývoji jsme byli schopní použít mnoho technologií z lyžařského sektoru I do sekce snowbordových rukavic, kde dbáme na co nejlepší ochranu, stejně tak jako u lyžařských modelů.

Každá z rukavic značky Level disponuje technologií Thermo-Plus. Jedná se o jakýsi teplotní index – certifikovanou a garantovanou teplotu, při které zůstane v rukavici dostatek přirozeného tepla. Měří se tak, že testovaný člověk si navlékne jednu rukavici Level a po danou dobu dá obě své ruce do chladící komory s určitou konstantní teplotou. Po vytažení rukou se změří teplota povrchu ruky bez rukavice a teplota povrchu ruky, která na sobě měla rukavici. Díky tomu pak může značka Level své výrobky kategorizovat a garantovat teploty, do kterých se dá ten určitý model rukavic použít.

Nejvyšší možná úroveň je Thermoplus 5000, kdy je produkt certifikovaný pro použití do teplot až -25°C až po kategorii nejnižší (Thermoplus 2000), kdy je produkt certifikovaný pro použití až do -8°C.

Kategorie: