Vánoce se blíží mílovými kroky. Chcete mít zboží z našeho e-shopu doma ještě před Štědrým dnem? Podívejte se na naši garanci doručení do Vánoc. A pokud se chystáte přes vánoční svátky nebo na Silvestra na hory, máme pro vás připravené i výhodné balíčky půjčovného.

37 dnů zábavy a soutěžení, aneb Bezpečnost na sjezdovce

21. 10. 2020 Tipy a rady

Že pořádně nevíš,  jak lyžovat, abys na sjezdovce neohrozil sebe, rodiče ani kamarády? Nevadí, teď všechno doženeš. A bude to větší zábava než ve škole! Od 1. listopadu totiž startuje akce Bezpečnost na sjezdovce a potrvá až do 7. prosince. To je dost času, aby ses naučil pravidla jízdy hravou formou a během toho si zasoutěžil o super ceny. Jdeme na to?

Učení může být i zábava

Ahoj, jsme Happy Sport a třeba od nás máš své první lyže. Teď jsme tu hlavně proto, abychom ti představili pravidla bezpečného lyžování. Těšíš se? Paráda. Jsi totiž nejdůležitější článek lyžařského světa. Právě ty se učíš všechny triky od základu a k tomu patří i zásady bezpečnosti, aby sis hory užíval se vším všudy. 

Lyžaři někdy lítaj jeden za druhým... Ovšem pokud bereš kopec šusem už teď, dobře víš, jakej to je fičák… Pak bys však měl zvládat i postupy správného lyžování, aby ses nezranil nebo neublížil ostatním. 

Tohle bude online mise!

Normálně bychom se sešli osobně jako minulý rok, jenže je složitější doba, tak jsme přesunuli 2. ročník akce na internet. Pro tebe to bude ale hračka. Ber všechno jako počítačovou hru, ve které můžeš vyhrát opravdové ceny. 

Projekt najdeš i na Facebooku, a pokud ho nemáš, nevadí. Určitě ho má taťka nebo mamka, kteří ti všechno poví. 

Opáčko, nebo novinka… 

Třeba jsi mistr a dávno víš, kde na sjezdovce odpočívat a pravidla chování na svahu ti říkají pane. Ale pro všechny případy je připomeneme. Náš projekt Bezpečně na sjezdovce tě totiž provede 10 kroky správného lyžování. A to není všechno! Najdeš tu i skvělá videa od záchranky a horské služby, co ti představí, jak hrdinové těchto složek pracují a jakým způsobem pomáhají v případě úrazu. 

Zapoj i rodiče a ukaž jim, že válíš

Abys mohl soutěžit,  zavolej rodiče a vyřiď jim: 

Chtěl bych si zkusit, jak zvládám pravidla na lyžích, ale potřeboval bych vaši pomoc. Jakmile se totiž všichni tři dostaneme k soutěžnímu kvízu, potřebuje od vás Happy Sport zaškrtnutí souhlasu. Pak teprve můžeme začít. 

Všechny informace i pravidlech a soutěži najdeš na www.bezpecnenasjezdovce.cz, která pro tyto účely vzniká a bude spuštěna 1.11.2020.

Jdeme soutěžit? 

Tvým úkolem bude vyplnit 10 otázek. U každé z nich jsou 2 obrázky - jeden ukazuje správnou odpověď, druhý špatnou. Na tobě je, abys klikl na tu správnou. Na konci kvízu uvidíš hodnocení. A neboj, když to nedáš napoprvé, nic se neděje. Kvíz můžeš opakovat, dokud si nebudeš pravidly na svahu jistý. Pak už se jen přihlásíš s rodiči do slosování o ceny. 

A co můžeš vyhrát? 

Vítěz získává úplně nové dětské lyže. Stříbrné místo pak čeká lyžařská helma, aby byla hlava v bezpečí, a další odměny jsou taky bezvadný. Třeba páteřák nebo víkendová a celoroční výpůjčka výbavy… Ale dost povídání, ty už chceš soutěžit, viď? Tak hurá na kvíz!

Soutěž trvá od 1. listopadu do 7. prosince, takže využijte času a zapojte děti do projektu, než se vleky rozjedou.

Celý projekt podpořil:

  • Generální partner - Happy Sport
  • Hlavní partner - Generali Česká pojišťovna
  • Mediální partneři - Youradio a Pigi rádio
  • Partneři projektu - Horská služba, Aplikace záchranka, Smith a Relax

Správnému lyžování zdar!

Přeje celý tým Happy Sportu.


Mohlo by vás také zajímat

TOP 5 důvodů a výhod nákupu lyží ze Švýcarska

11. 11. 2021

Podzim sice ještě zdaleka nekončí, ale my už jsme stihli zahájit zimní sezónu!

22. 09. 2021

Kde se lyžovalo v sezóně 20/21?

26. 02. 2021