Vánoce se blíží mílovými kroky. Chcete mít zboží z našeho e-shopu doma ještě před Štědrým dnem? Podívejte se na naši garanci doručení do Vánoc. A pokud se chystáte přes vánoční svátky nebo na Silvestra na hory, máme pro vás připravené i výhodné balíčky půjčovného.

Dárky v Happy Sportu pořídíte i za pět 12

21. 12. 2020 Tipy a rady

Pořád tápete, co byste měli koupit svým blízkým? Víte jen, že milují hory a buď jezdí na snowboardu, lyžích nebo běžkách? Darujte jim poukaz a vyberou si dárek sami. Možností je hned několik, dívejte…

Vánoce už klepou na vrátka, ale… 

Máte ve svém hledáčku lyžaře, běžkaře nebo snowboarďáka, ale nejste si jistí, co mu chybí ve výbavě a co by si přál pod stromeček? I kdybyste jen tušili, je vám jasné, že požadavky budou zřejmě dosti specifické, a proto jsme tady my. V Happy Sportu teď pořídíte i dárky na poslední chvíli! Stačí jen vyhmátnout ten pravý. A s tím vám pomůžeme. 

Jakým poukazem uděláte radost vy?

Vybírejte z nejrůznějších variant. V Happy Sportu teď seženete dárek pro kámoše za 500 Kč, pro partnerku za 1 000 Kč, obdarujete děti, protože máme poukazy i za 2 000 Kč, nebo uděláte Ježíška celé rodině s voucherem v hodnotě 5 000 Kč. 

Všechny poukazy můžou blízcí využít buď na nákup sportovního zboží nebo využít náš pečlivý servis

Poukazy objednáte i z pohodlí svého obýváku. Ale pokud chcete mít jistotu, že se dárek objeví pod vánočním stromkem, lze vše vyzvednout osobně na všech našich pobočkách

Darujte radost hned dvakrát

S poukazem se trefíte do černého, ale navíc uděláte blízkým radost hned dvakrát. Při rozbalování a při samotném vybírání. Jen sportovec totiž ví, co doopravdy potřebuje a díky vám si teď své přání splní. A že už všechno má? Nevadí, poukaz může využít i na náš servis. A kdo by z lyžařů nepotřeboval kvalitní péči o zimní vybavení. 

Nadílka, která trvá několik let 

Víte, že poukaz je platný až do 31. 3. 2022? A to bychom se podívali, aby lyžař během dvou sezón nechtěl něco vylepšit. Bližší informace ohledně dárkových poukazů vám rádi poskytneme osobně nebo na telefonu 774 493 483. Tak nečekejte a vyřešte své dárky včas. 


Mohlo by vás také zajímat

TOP 5 důvodů a výhod nákupu lyží ze Švýcarska

11. 11. 2021

Podzim sice ještě zdaleka nekončí, ale my už jsme stihli zahájit zimní sezónu!

22. 09. 2021

Kde se lyžovalo v sezóně 20/21?

26. 02. 2021