Chcete prodat paddleboard, ale nevíte jak? Uděláme to za vás!

29. 03. 2021 Paddleboardy

Spouštíme komisní prodej paddleboardů, takže svůj starý kousek můžete klidně poslat „po vodě“ a koupit si nový. Jak to celé funguje, kdy vám vyplatíme za board peníze a co všechno je třeba udělat? Všechno se dozvíte v novém článku.

Chcete prodat starý paddle? 

Máte doma paddleboard (SUP), ale už se vám prostě nelíbí, ani nevyhovuje vašim schopnostem, jenže ho nechcete nechat ležet ve sklepě? Vyřešte to elegantně – nabídněte starší paddleboard začátečníkům a peníze využijte třeba pro koupi nového kousku. Jak na to? 

Přivezte nám svůj paddleboard do komise. My ho vystavíme na prodejně i na e-shopu a jakmile prkno někdo koupí, dáme vám vědět a vyplatíme smluvenou částku. 

Co pro to udělat? Stačí: 

 • Vyplnit formulář, který najdete ZDE
 • Přiložit k němu fotografie boardu. 
 • Pak už se vám ozveme a probereme zbylé detaily.  

 Pokud prodej nechcete řešit online cestou, můžete paddleboard přinést i na naši prodejnu v Čakovicích, kde to vše doladíme na místě. Jen si před setkáním raději zavolejte nebo vyplňte formulář. 

Chci vědět o komisním prodeji více

Pokud máte jakékoliv dotazy, napište nám na dotazy@happysport.cz nebo rovnou zavolejte na 774 493 483. Na něco ale můžeme odpovědět rovnou.

 • Jak paddleboard dopravit do prodejny a předat do komisního prodeje? 
  Stačí vyplnit formulář nebo napsat na e-mail, připojit k němu fotografii a my s vámi doladíme detaily. Jakmile přijdete do prodejny, koukneme na board nebo celý set, zda je vhodný pro další prodej a převzetí do komise. Pak už jen sepíšeme detaily, připravíme komisní list a paddleboard vystavíme. 
 • Jak dlouho bude paddleboard vystavený na prodejně / v komisním prodeji? 
  Váš paddleboard necháme v komisním prodeji celou letní sezónu, zkrátka do konce září daného roku, kdy byl převzat do komisního prodeje.  
 • Jak dostanu vyplacenou částku? 
  Částku poníženu o provizi za sjednaný prodej vyplácíme po prodeji do konce září daného roku, kdy byl paddleboard převzat do komisního prodeje. 
 • Co znamená, že mohu nabízet paddleboard i v půjčovně? 
  V rámci našich služeb máme pro zákazníky také půjčovnu paddleboardů. Prkno, které máme převzaté do komisního prodeje, můžeme po vašem souhlasu nabízet i zde. Z toho pro vás vzniká odměna z každého půjčení. 

V případě dalších otázek se ozvěte přímo nám nebo mrkněte sem

 

Chci nabídnout svůj paddleboard v komisním prodeji!

Dobrá, pojďme na to. 

Vyplňte tento formulář a začněte prodávat svůj starý paddleboard. 

Každý sportovec se na dráze posouvá a my chápeme, že před dvěma lety koupený paddle už teď nemusí vyhovovat vašim nárokům. Proto vám chceme pomoct s prodejem, aby ani použité paddly neležely ladem a mohli je využívat jiní.  


Mohlo by vás také zajímat

A je nalajnováno, aneb Léto na slacklines!

04. 05. 2021

Nechoďte okolo, připravte své děti na kolo!

25. 04. 2021

LÉTO v Happy Sportu zahřeje každého sportovce

18. 04. 2021