Z nařízení vlády ČR jsou všechny naše pobočky  zavřené. Objednávky z našeho e-shopu si můžete vyzvednout na výdejním místě na pobočce v Čakovicích.

Dejte svému paddleboardu druhou šanci v SUPkomisi!

29. 03. 2021 Paddleboardy

Spouštíme SUPkomisi a to znamená jediné. Můžete svůj starší nebo nevyhovující paddleboard poslat „po vodě“ a koupit nový. Jak to celé funguje, kdy vám Happy Sport vyplatí za board peníze a co všechno je potřeba udělat? Všechno se dozvíte v novém článku.

Chcete prodat starý paddle? 

Máte doma SUP, ale už se vám prostě nelíbí, ani nevyhovuje vašim schopnostem, jenže ho nechcete nechat ležet ve sklepě? Vyřešte to elegantně – nabídněte starší paddle začátečníkům a peníze využijte třeba pro koupi nového kousku. Jak na to? 

Přivezte nám svůj paddleboard do SUPkomise. My ho vystavíme na prodejně i na e-shopu a jakmile prkno někdo koupí, dáme vám vědět a vyplatíme smluvenou částku. 

Co pro to udělat? Stačí: 

 • Vyplnit formulář, který najdete ZDE.  
 • Pak už se vám ozveme a probereme zbylé detaily.  

Pokud prodej nechcete řešit online cestou, můžete paddleboard přinést i na naši prodejnu v Čakovicích, kde to vše doladíme na místě. Jen si před setkáním raději zavolejte nebo vyplňte formulář. 

Chci vědět o komisním prodeji více

Pokud máte jakékoliv dotazy, napište nám na dotazy@happysport.cz nebo rovnou zavolejte na 774 493 483. 

Na některé dotazy vám ale můžeme odpovědět rovnou.

 • Jak paddleboard dopravit do prodejny a předat SUPkomisi? 
  Stačí vyplnit formulář nebo napsat na e-mail a my s vámi pak doladíme detaily. Jakmile přijdete do prodejny, koukneme na board nebo celý set, zda je vhodný pro další prodej a převzetí do SUPkomise. Pak už jen sepíšeme detaily, připravíme komisní list a paddleboard vystavíme. 
 • Jak dlouho bude paddleboard vystavený na prodejně / v komisním prodeji? 
  Váš paddleboard necháme v komisním prodeji celou letní sezónu, zkrátka do 5.9.2021, kdy si ho musíte převzít zpět.
 • Jak dostanu vyplacenou částku? 
  Částku poníženu o provizi za sjednaný prodej vyplácíme po prodeji do konce září daného roku, kdy byl paddleboard převzat do komisního prodeje. 
 • Co znamená, že mohu nabízet paddleboard i v půjčovně? 
  V rámci našich služeb máme pro zákazníky také půjčovnu paddleboardů. Prkno, které máme převzaté do komisního prodeje, můžeme po vašem souhlasu nabízet i zde. Z toho pro vás vzniká odměna z každého půjčení. 

V případě dalších otázek se ozvěte přímo nám nebo mrkněte sem

Chci nabídnout svůj SUP v komisním prodeji!

Dobrá, pojďme na to. 

Vyplňte tento formulář a začněte prodávat svůj starý paddleboard. 

Každý sportovec se na dráze posouvá a my chápeme, že před dvěma lety koupený paddle už teď nemusí vyhovovat vašim nárokům. Proto vám chceme pomoct s prodejem, aby ani použité paddly neležely ladem a mohli je využívat jiní. 


Mohlo by vás také zajímat

Rady, jak správně vybrat paddleboard od A do Z

15. 04. 2021

ZaHRAdní zábava pro celou rodinu

04. 04. 2021

Kde se dá v současné době lyžovat a za jakých podmínek?

16. 02. 2021