Vážení zákazníci, všechny naše pobočky pro vás máme otevřené. Všude dodržujeme 3R pravidlo – nosíme roušky, dbáme na rozestupy a používáme dezinfekci. Nenechte si utéct příznivé ceny a buďte na zimu připraveni. Happy Sport

FAIR PLAY, aneb Svět očima dětí

11. 04. 2020 Tipy a rady

Vždy chceme, abyste si užili dovolenou jako celá rodina. V současné době však situace výletům nepřeje, děti nemůžou chodit do školy a doma už je taky dlouhá chvíle. Proto jsme se rozhodli malé sportovce zabavit.

FAIR PLAY i mimo hru

Co je pro sporťáky nejvíc? Radost ze hry, a když je všechno FAIR PLAY. Přijměte proto výzvu FAIR PLAY – SVĚT OČIMA DĚTÍ a pojďte společně ukázat svět okolo vás.

Jak na to?

Rodiče, napište nám spolu s dětmi do soukromé zprávy na Facebooku, jak vidíte svět kolem sebe v této době. Jak vnímáte solidaritu, malé hrdinské činy nebo jak pomáháte sobě a ostatním. A kdo má tu správnou tvořivou náladu, může celý svět okolo nakreslit či namalovat.

Fantazii se meze nekladou, a když děti napadne, že nám celou situaci ukážou skrze výrobek, pusťte se směle do toho. Pak už jen stačí celý proces vyfotit a poslat nám to do FB zpráv ve formě: Word, PDF nebo JPG.

Ve zprávách se nemusíte podepisovat, budeme mít radost třeba z obrázku, na který napíšete jen Markétka z Prahy, 10 let. 

Nás prostě zajímá, jak si teď všímáte hezkých věcí a dobrých skutků, kterých je okolo spousta.

Tvořte a nenechte se rušit

Není kam spěchat. Co taky dělat v této době. Výzvu jsme vypsali na deset dní, takže je na všechno čas. My se zatím budeme těšit na vaše zprávy, obrázky a fotky.

ZÚČASTNIT SE na FB události.

V Happy Sportu vnímáme tuto výzvu jako prostředek, jak se zaměřit i na pozitivní věci, které se dějí. Někdy přijde time out, během kterého je pořád důležité pomáhat spoluhráčům. Vždycky ale férově.


Mohlo by vás také zajímat

Výběr dětských lyží není hračka, proto je tu happy PRŮVODCE

18. 10. 2020

5 minut a budete vědět, jak pečovat o dětské lyže

17. 10. 2020

Vybíráte dětskou helmu a brýle na hory? Vsaďte na PRŮVODCE

13. 10. 2020