Z nařízení vlády ČR jsou všechny naše pobočky  zavřené. Objednávky z našeho e-shopu si můžete vyzvednout na výdejním místě na pobočce v Čakovicích.

FAIR PLAY, aneb Svět očima dětí

11. 04. 2020 Tipy a rady

Vždy chceme, abyste si užili dovolenou jako celá rodina. V současné době však situace výletům nepřeje, děti nemůžou chodit do školy a doma už je taky dlouhá chvíle. Proto jsme se rozhodli malé sportovce zabavit.

FAIR PLAY i mimo hru

Co je pro sporťáky nejvíc? Radost ze hry, a když je všechno FAIR PLAY. Přijměte proto výzvu FAIR PLAY – SVĚT OČIMA DĚTÍ a pojďte společně ukázat svět okolo vás.

Jak na to?

Rodiče, napište nám spolu s dětmi do soukromé zprávy na Facebooku, jak vidíte svět kolem sebe v této době. Jak vnímáte solidaritu, malé hrdinské činy nebo jak pomáháte sobě a ostatním. A kdo má tu správnou tvořivou náladu, může celý svět okolo nakreslit či namalovat.

Fantazii se meze nekladou, a když děti napadne, že nám celou situaci ukážou skrze výrobek, pusťte se směle do toho. Pak už jen stačí celý proces vyfotit a poslat nám to do FB zpráv ve formě: Word, PDF nebo JPG.

Ve zprávách se nemusíte podepisovat, budeme mít radost třeba z obrázku, na který napíšete jen Markétka z Prahy, 10 let. 

Nás prostě zajímá, jak si teď všímáte hezkých věcí a dobrých skutků, kterých je okolo spousta.

Tvořte a nenechte se rušit

Není kam spěchat. Co taky dělat v této době. Výzvu jsme vypsali na deset dní, takže je na všechno čas. My se zatím budeme těšit na vaše zprávy, obrázky a fotky.

ZÚČASTNIT SE na FB události.

V Happy Sportu vnímáme tuto výzvu jako prostředek, jak se zaměřit i na pozitivní věci, které se dějí. Někdy přijde time out, během kterého je pořád důležité pomáhat spoluhráčům. Vždycky ale férově.


Mohlo by vás také zajímat

Rady, jak správně vybrat paddleboard od A do Z

15. 04. 2021

ZaHRAdní zábava pro celou rodinu

04. 04. 2021

Dejte svému paddleboardu druhou šanci v SUPkomisi!

29. 03. 2021