Pražské pobočky Happy Sportu pro zimní sezónu 21/22 OTEVÍRÁME 1.9.2021, kdy je možné prodloužovat celoroční půjčky nebo vracet lyžařské vybavení podle vašich smluv. Sledovat nás můžete také na Facebooku nebo InstagramuTým Happy Sport

Půjčovna odrážedel

02. 07. 2021 Jak vybrat a nespálit se

Odrážedla pro děti nemusíte jen kupovat, když z nich do roka vyrostou. U nás si ty nejkvalitnější pohodlně půjčíte. Otevíráme totiž novou půjčovnu a nabízíme krátkodobé i celoroční zápůjčky za výhodné ceny. Jaké jsou možnosti, proč se vyplatí zápůjčka a k čemu odrážedlo slouží?

4 důvody, proč půjčit odrážedlo 

Říkáte si, jestli není lepší koupit rovnou kolo a ono to nějak půjde? Podle našich zkušeností rozhodně ne. Odrážedlo totiž připraví na kolo velmi hladce, protože se na něm děti naučí: 

  1. první pohyby nohou, 
  2. ovládání řídítek, 
  3. sezení na sedátku, 
  4. stabilitu v pohybu. 

Ze kterých odrážedel vybírat?

Naše odrážedla porostou s vašimi dětmi. Půjčujeme totiž i typy značky TRYBIKE, u nichž jde hravě štelovat výška rámu. Navíc z nich během chvilky uděláte tříkolku. 

REZERVACE ODRÁŽEDLA

Že prý se půjčení vyplatí...

Dětem trvá zhruba rok, než se na odrážedle naučí na 100 % a získají jistotu, aby přesedlaly na kolo. Proto je tato doba půjčení ideální nejen pro ně, ale i pro vás. Nebudete totiž investovat do koupě, když zůstane odrážedlo po roce jen v koutě. 

  • Půjčením nic neriskujete, naopak zjistíte, jestli bude odrážení děti bavit, zda se na něj cítí, nebo chtějí počkat. 
  • S půjčením vám navíc vyjdeme vstříc jak termínem, tak způsobem dopravy. Rádi se totiž domluvíme na individuálním dodání až k vám domů (u ročních půjček)
  • Pokud si ale nevíte rady s výběrem, nelámejte si hlavu. Vždy vám ochotně pomůžeme telefonicky nebo přímo v půjčovně.

Bude to na víkend, nebo rok? 

Odrážedlo můžete půjčit dětem na zkoušku v rámci krátkodobé zápůjčky třeba jen na víkend. A když si ho vyzvednete v pátek od 14:00 a vrátíte v pondělí do 14:00, platíte jen za sobotu a neděli. Samozřejmě lze domluvit i půjčku na týden. Když se pak odrážedlo u dětí osvědčí, přejdete plynule na celoroční zápůjčku. 

Na kolik vyjde půjčení odrážedla? 

Mrkněte na přehlednou tabulku, kde najdete ceny za víkend, týden i rok včetně částky za zálohu, krytí škod a helmu. 

A jak funguje půjčení?

  1. Vyberte si odrážedlo podle sebe - promyslete, na jak dlouho výpůjčku chcete a zda si pro odrážedlo zajedete osobně, nebo ho pošleme k vám domů. 
  2. Rezervujte odrážedlo, nebo ho vyzvedněte - ve formuláři vyberte typ, vyplňte počet dnů a termín vyzvednutí. Individuální data s vámi rádi dořešíme po telefonu. 
  3. Zaplaťte na pobočce a šup za dětmi - odrážedlo vyzvednete ve smluvený den v půjčovně a v HOTOVOSTI uhradíte půjčovné. Najdete nás v Čakovicích, kde v klidu zaparkujete. Pokud chcete pozdější termín, pro platnou rezervaci je nutné uhradit vratnou zálohu 1000 Kč předem.

REZERVACE ODRÁŽEDLA

Kdo přijde dřív, bude mít možnost půjčit odrážedlo v oblíbené barvě. Později se může stát, že budou populární odstíny vybrané. Proto neváhejte a udělejte těm nejmenším radost co nejdříve.


Mohlo by vás také zajímat

Kde se lyžovalo v sezóně 20/21?

26. 02. 2021

Půjčit, nebo koupit Paddleboard? Toť otázka!

01. 07. 2021

A je nalajnováno, aneb Léto na slacklines!

04. 05. 2021