Naše pobočky jsou OTEVŘENÉ přes VÝDEJNÍ OKÉNKA. Před návštěvou pobočky je potřeba mít objednávku z e-shopu či online objednávku na půjčovnu a servis. Bez objednávky Vás nemůžeme obsloužit. Objednávky vyřídíte na stránce FORMULÁŘE. Na pobočce předložíte vytištěnou rezervaci nebo Váš formulář dohledáme podle jména. Vzhledem k zavřeným sjezdovkám si u nás můžete půjčit také BĚŽKY a SKIALPY.

Servisujte lyže s předstihem, vyplatí se to

23. 11. 2020 Pečujeme o lyže

Ta představa, že si na horách jen užíváte a těsně před dovolenou už dobalíte posledních pár věcí? To je, co? Proto nenechávejte servis výbavy na poslední dobu a servisujte lyže s předstihem. Dáme vám 4 důvody z praxe, kvůli kterým pozdější servis přehodnotíte. A nakonec se dozvíte, jak vám naši zkušení servismani vyladí lyže k nepoznání.

Nemačkejte se ve frontě 

Na začátku sezóny nemusíte čekat ve frontě a potit se v bundě a oteplovačkách. V Happy Sportu si na servis počkáte v klidu u kafíčka, nebo se budete kochat výběrem lyží u plápolajícího ohně v krbu. V objednávkách na servis máme totiž pořadníkový systém, díky kterému proběhne všechno hladce a v pohodlí. 

Mějte servis za lepší peníze 

Klasický servis trvá tři dny. Pokud ho však potřebujete okamžitě, protože jste si na něj vzpomněli teď a zítra odjíždíte na hory, umíme i servis na počkání. Ale na rovinu, cenově se to nevyplatí. Za expres služby se platí příplatek, což je škoda peněz, když to můžete udělat s předstihem. 

Nekupujte lyže ve spěchu 

Při spěchu se může stát, že nám dáte lyže na servis a my během něho zjistíme, jak moc jsou probroušené nebo rozbité. Což poznáme až při servisu. Když do hor zbývá ještě měsíc, není problém si v klidu vybrat nové lyže. Naopak. Máte spoustu času a my prostoru, abychom vám s výběrem poradili a pomohli. 

Pokud však zjistíte vadu na lyžích v okamžiku, kdy vám do odjezdu na hory zbývá pár hodin, musíte vybírat pod tlakem, a to nedoporučujeme. 

Hory ani kámoš nechtěj čekat 

„Kámo, jedem zejtra na hory, se přidáš, ne?“ Co na to říct, když máte lyže ještě ve sklepě. Mít tak hotový servis, vyrazíte hned, jakmile nasněží nebo řekne Petr: „Hele, jedeme, zejtra bude na horách pěkně.“ 

Lyže, snowboardy a běžky v tom nejlepším pořádku

V Happy Sportu ručíme za kvalitně odvedený servis. Samozřejmě, že umíme i expresní, ale proč ho volit, když to může být v klidu. 

Nabízíme profi péči o lyže na švýcarských strojích. Pobočky máme v Praze i Hradci Králové a samotné provedení šlape jako na drátkách. 

Za klasických podmínek stačí přijít a přinést své lyže, které potřebují servis. My je zkontrolujeme a poradíme vám nejvhodnější typ servisu. Všechny jeho kroky jsou ale na vás. Jakmile se domluvíme, řeknete si, zda na servis počkáte, nebo si ho vyzvednete později. 

Jelikož k nám teď nemůžete. Musí Happy Sport za vámi. Proto jsme připravili službu, díky které vyřídíte servis z pohodlí domova. Jen vyplnit jednoduchý formulář a my se o servis postaráme. Všechny jeho detaily najdete tady. 

Mějte letos přípravy na hory v klidu, pomůžeme vám s tím. 


Mohlo by vás také zajímat

HoppyGo: „Na hory to jde i bez auta“

16. 01. 2021

Když je sníh a vleky stojí

08. 01. 2021

Rok 2020 očima Happy Sportu

30. 12. 2020