V období před jarními prázdninami očekáváme větší zájem o půjčování lyžařského vybavení, a proto jsme  upravili některá pravidla našich půjčoven. Veškeré informace najdete na stránce Jarní prázdniny na lyžích.

Podzim sice ještě zdaleka nekončí, ale my už jsme stihli zahájit zimní sezónu!

22. 09. 2021 Půjčovna

Zima se pomalu, ale nezadržitelně blíží a my chceme být připraveni. Naše očekávání jsou veliká a už se nemůžeme dočkat, až se po dlouhé době zase svezeme na kopci, ucítíme čerstvě napadaný prašan pod nohama a zase si pořádně zalyžujeme. A chceme vás u toho!

Na sjezdovce jako první 

Ačkoliv první vločky ještě nenapadly, my už jsme zvládli otevřít naší první mini sjezdovku pro ty nejmenší z vás. A stálo to za to! Přichystali jsme dětem parádní poježdění na sněhu za prosluněného počasí, kdy si užily nejen krásný den plný zážitků a venkovní zábavy, ale zároveň si vyzkoušely, co by mohly v nadcházející zimní sezóně potřebovat.

Chtěli jsme vám s dostatečným předstihem představit výbavu, se kterou můžete vyrazit bezstarostně na hory, a zároveň pro vás připravit nejlepší možnosti na nadcházející zimní sezónu. Také nám po tak dlouhé době už chyběl sníh a chtěli jsme společně s vámi strávit nějaký čas a užít si trochu srandy.

Vzhledem k minulým sezónám, ovlivněné covid situací, jsme na letošní ježdění natěšeni ještě více než obvykle. A věříme, že to máte podobně. Naše očekávání jsou veliká, a ačkoliv budeme na horách zřejmě fungovat za určitých podmínek, cítíme v kostech, že sněhu bude hodně a poskytne mnoho příležitostí ke sportovním radovánkám pro děti i dospělé.

Štěstí přeje připraveným!

No a abyste si sezónu užili na maximum, nabízíme vám celoroční zápůjčky zimního vybavení.

Můžete mít tak doma lyže už dnes a v průběhu zimy se nemusíte o nic dalšího starat. A pokud vaše ratolesti z vybavení vyrostou, stačí se u nás kdykoliv znovu zastavit a lyže vám rádi vyměníme za větší, případně poradíme s jiným výběrem.

Správné načasování 

No a jaké jsou naše rady na následující dny? Zastavte se u nás na pobočce již teď, ideálně v týdnu, kdy vám naši kolegové moc rádi poradí s vhodným výběrem v klidu a veškerou péčí, kterou potřebujete. Věříme, že s našimi sklady, které disponují až tisíci páry lyží a dalšího vybavení, dokážeme uspokojit každého zákazníka.

Můžete si u nás také vybrat z tisíce párů zboží bazarového, kterému věnujeme stejnou péči a čas při výběru a servisu jako lyžím, které máme připravené na půjčení. A pokud toužíte po zbrusu novém vybavení i tady je náš sortiment široký. Ve všech kategoriích vám moc rádi poradíme s výběrem a pomůžeme s následným servisem. 

My už se letošní sezóny nemůžeme dočkat a věříme v nejlepší možné podmínky. Vidíte to stejně? Mrkněte na web či se stavte osobně na některé z našich poboček. Rádi vás uvidíme. A brzy se snad potkáme i na svahu!


Mohlo by vás také zajímat

Jaká jsou covidová opatření při lyžování v ČR a zahraničí

19. 01. 2022

Heliskiing - nesplnitelný sen?

03. 01. 2022

Jak vybrat skialpové lyže?

14. 12. 2021