Od 1.10.2021 pro vás opět OTEVÍRÁME pobočku v Hradci Králové. Otevírací doba Po - PÁ - 9:30 - 18:00, SO - 9:00 - 17:00 hod. Těšíme se na vaši návštěvu.

Podzim sice ještě zdaleka nekončí, ale my už jsme stihli zahájit zimní sezónu!

22. 09. 2021 Půjčovna

Zima se pomalu, ale nezadržitelně blíží a my chceme být připraveni. Naše očekávání jsou veliká a už se nemůžeme dočkat, až se po dlouhé době zase svezeme na kopci, ucítíme čerstvě napadaný prašan pod nohama a zase si pořádně zalyžujeme. A chceme vás u toho!

Na sjezdovce jako první 

Ačkoliv první vločky ještě nenapadly, my už jsme zvládli otevřít naší první mini sjezdovku pro ty nejmenší z vás. A stálo to za to! Přichystali jsme dětem parádní poježdění na sněhu za prosluněného počasí, kdy si užily nejen krásný den plný zážitků a venkovní zábavy, ale zároveň si vyzkoušely, co by mohly v nadcházející zimní sezóně potřebovat.

Chtěli jsme vám s dostatečným předstihem představit výbavu, se kterou můžete vyrazit bezstarostně na hory, a zároveň pro vás připravit nejlepší možnosti na nadcházející zimní sezónu. Také nám po tak dlouhé době už chyběl sníh a chtěli jsme společně s vámi strávit nějaký čas a užít si trochu srandy.

Vzhledem k minulým sezónám, ovlivněné covid situací, jsme na letošní ježdění natěšeni ještě více než obvykle. A věříme, že to máte podobně. Naše očekávání jsou veliká, a ačkoliv budeme na horách zřejmě fungovat za určitých podmínek, cítíme v kostech, že sněhu bude hodně a poskytne mnoho příležitostí ke sportovním radovánkám pro děti i dospělé.

Štěstí přeje připraveným!

No a abyste si sezónu užili na maximum, nabízíme vám celoroční zápůjčky zimního vybavení.

Můžete mít tak doma lyže už dnes a v průběhu zimy se nemusíte o nic dalšího starat. A pokud vaše ratolesti z vybavení vyrostou, stačí se u nás kdykoliv znovu zastavit a lyže vám rádi vyměníme za větší, případně poradíme s jiným výběrem.

Správné načasování 

No a jaké jsou naše rady na následující dny? Zastavte se u nás na pobočce již teď, ideálně v týdnu, kdy vám naši kolegové moc rádi poradí s vhodným výběrem v klidu a veškerou péčí, kterou potřebujete. Věříme, že s našimi sklady, které disponují až tisíci páry lyží a dalšího vybavení, dokážeme uspokojit každého zákazníka.

Můžete si u nás také vybrat z tisíce párů zboží bazarového, kterému věnujeme stejnou péči a čas při výběru a servisu jako lyžím, které máme připravené na půjčení. A pokud toužíte po zbrusu novém vybavení i tady je náš sortiment široký. Ve všech kategoriích vám moc rádi poradíme s výběrem a pomůžeme s následným servisem. 

My už se letošní sezóny nemůžeme dočkat a věříme v nejlepší možné podmínky. Vidíte to stejně? Mrkněte na web či se stavte osobně na některé z našich poboček. Rádi vás uvidíme. A brzy se snad potkáme i na svahu!


Mohlo by vás také zajímat

Kde se lyžovalo v sezóně 20/21?

26. 02. 2021

Půjčovna odrážedel

02. 07. 2021

Půjčit, nebo koupit Paddleboard? Toť otázka!

01. 07. 2021