AKCE NA PŮJČOVNU PADDLEBOARDŮ DO KONCE LÉTA Více

Výhodněji si paddleboard v Praze už nepůjčíte!! 1+1 ZDARMA, nebo 40% sleva na všechny zápůjčky našich paddleboardů - pouze do konce prázdnin 31.8.2022.

Nejjednodušší cesta na vodu vede přes Happy Sport.

Méně

Chcete prodat paddleboard, ale nevíte jak? Uděláme to za vás!

28. 05. 2022 Paddleboardy

Spouštíme komisní prodej paddleboardů, takže svůj starý kousek můžete klidně poslat „po vodě“ a koupit si nový. Jak to celé funguje, kdy vám vyplatíme za board peníze a co všechno je třeba udělat? Všechno se dozvíte v novém článku.

Chcete prodat starý paddle? 

Máte doma paddleboard (SUP), ale už se vám prostě nelíbí, ani nevyhovuje vašim schopnostem, jenže ho nechcete nechat ležet ve sklepě? Vyřešte to elegantně – nabídněte starší paddleboard začátečníkům a peníze využijte třeba pro koupi nového kousku. Jak na to? 

Přivezte nám svůj paddleboard do komise. My ho vystavíme na prodejně i na e-shopu a jakmile prkno někdo koupí, dáme vám vědět a vyplatíme smluvenou částku. 

Co pro to udělat? Stačí: 

 • Odepsat nám přes messenger nebo mail
 • Přiložit k němu popis a fotografie boardu. 
 • Pak už se vám ozveme a probereme zbylé detaily.  

 Pokud prodej nechcete řešit online cestou, můžete paddleboard přinést i na naši prodejnu v Čakovicích, kde s vámi vše doladíme na místě. Jen si před setkáním raději zavolejte na 702 050 222

Chci vědět o komisním prodeji více

Pokud máte jakékoliv dotazy, napište nám na dotazy@happysport.cz nebo rovnou zavolejte na 774 493 483. Na něco ale můžeme odpovědět rovnou.

 • Jak paddleboard dopravit do prodejny a předat do komisního prodeje? 
  Stačí odepsat přes messenger nebo napsat na e-mail, připojit k němu popis a fotografii a my s vámi doladíme detaily. Jakmile přijdete do prodejny, koukneme na board nebo celý set, zda je vhodný pro další prodej a převzetí do komise. Pak už jen sepíšeme detaily, připravíme komisní list a paddleboard vystavíme. 
 • Jak dlouho bude paddleboard vystavený na prodejně / v komisním prodeji? 
  Váš paddleboard necháme v komisním prodeji celou letní sezónu, zkrátka do konce září daného roku, kdy byl převzat do komisního prodeje.  
 • Jak dostanu vyplacenou částku? 
  Částku poníženu o provizi za sjednaný prodej vyplácíme po prodeji do konce září daného roku, kdy byl paddleboard převzat do komisního prodeje. 
 • Co znamená, že mohu nabízet paddleboard i v půjčovně? 
  V rámci našich služeb máme pro zákazníky také půjčovnu paddleboardů. Prkno, které máme převzaté do komisního prodeje, můžeme po vašem souhlasu nabízet i zde. Z toho pro vás vzniká odměna z každého půjčení. 

V případě dalších otázek se ozvěte přímo nám nebo mrkněte sem

 

Chci nabídnout svůj paddleboard v komisním prodeji!

Dobrá, pojďme na to. 

Každý sportovec se na dráze posouvá a my chápeme, že před dvěma lety koupený paddle už teď nemusí vyhovovat vašim nárokům. Proto vám chceme pomoct s prodejem, aby ani použité paddly neležely ladem a mohli je využívat jiní.  

Mohlo by vás také zajímat

Paddleboarding: sport, který si zamilujete

25. 05. 2022 Paddleboardy

Rady, jak správně vybrat paddleboard od A do Z

28. 05. 2022 Paddleboardy

Ahoooj, jedete na vodu? Na tohle nezapomeňte

28. 05. 2022 Paddleboardy