REZERVACE A PODMÍNKY ZÁPŮJČEK NA JARNÍ PRÁZDNINY Více

Vážení zákazníci, při rezervaci krátkodobé výpůjčky vybavení je nutné uhradit rezervační poplatek ve výši 40% z celkové částky nájemného. Rezervační poplatek slouží i jako částečná úhrada nájemného. V případě nevyzvednutí rezervace se poplatek nevrací. Pokud se chystáte se na jarní prázdniny na hory, naleznete na našem blogu důležité informace ohledně termínů rezervací vybavení a také podmínky zapůjčení. Po dobu jarních prázdnin nelze půjčit samostatně boty. Děkujeme, tým Happy Sportu.

Méně

Půjčit, nebo koupit Paddleboard? Toť otázka!

15. 06. 2022 Paddleboardy

Přemýšlíte nad zábavou k vodě pro sebe či celou rodinu? Máte v merku paddleboarding, možná už víte, co je SUP, ale nevíte, jestli vás bude bavit… Buďte v klidu. V Happy Sportu vám kryjeme záda a rádi pomůžeme s výběrem i půjčením toho nejlepšího paddleboardu.

Paddleboarding si užijou jak děti, tak jejich starší sourozenci, ale i rodiče a prarodiče. Záleží jen na vás, jestli na něm chcete makat závodně, protahovat se při józe a nebo se jen tak projíždět po řece. Ale ať už se rozhodnete jakkoliv, vždycky posílíte core, vytuníte balanc, fyzičku, podpoříte přirozené pohyby těla a mezilopatkové svaly. Zkrátka pokud budete mít vhodný SUP (Stand Up Paddleboard), zapojíte celé tělo

Mrkněte na výběr.

Jestli stále nevíte, zda je sport pro vás, doporučujeme SUP nejdříve půjčit. Tady najdete velký výběr paddleboardů a kdo si bude chtít prkno koupit, cenu zápůjčky mu odečteme od ceny prkna. 

Chcete paddleboard koupit, ale nevíte jaký?

Něco si řekněme hned na začátku: Neexistuje jeden nejlepší, nejvýhodnější paddleboard pro všechny. Výběr je totiž dost široký a vždy jde o individuální preference. Proto jsme pro vás vytipovali ty nejlepší paddleboardy v poměru cena / výkon dle základních potřeb

Navíc jde pořád o vyšší investici, než je koupě lehátka, takže byste se z ní měli radovat několik sezón. 

Vzali jsme v potaz všechny možnosti a vybrali pro vás ty nej nafukovací paddleboardy. 

 • Proč u nás najdete jen nafukovací paddly? Protože se snadno vlezou do auta i do batohu na záda.
 • Dvouvrstvá technologie nové generace zaručuje výdrž a kvalitu – SUP vám prostě vydrží několik sezón.
 • U každého prkna najdete základní informace – velikost, nosnost a k čemu je  vhodné nejvíce.

Vybrali jsme pro vás 3 NEJLEPŠÍ PADDLEBOARDY K DOSTÁNÍ V HAPPY SPORTU.

Supro CorsAir Woman 9'8"

Sháníte začátečnický paddleboard pro jednoho? Dámský snadno ovladatelný paddleboard vhodný jak pro začátečníky, tak i pro zkušené jezdce hledající nové výzvy na divoké vodě, vlnách nebo s oplachtěním/windsurfingu.

 • Oceníte praktický a snadno ovladatelný univerzál.
 • Prkno má dvouvrstvý plast pro lepší odolnost a stabilitu i při menší velikosti.
 • Jistě využijete i možnost připevnit plachtu nebo kajakové sedátko.

  F2 plovák Stereo 11'5"x33"x6"

  Potřebujete stabilní SUP, se kterým svezete i prcka, získáte větší balanc a lepší držení směru? Hledáte něco opravdu univerzálního pro rodinu bez kompromisů? Už nemusíte! S F2 plovákem objevíte skálopevnou stabilitu při nosnosti do 130 kg.

 • Hodí se hlavně pro rodiny s dětmi, jelikož jde o univerzální allround.
 • Má tři flosny pro snadné držení směru.

  AQUA MARINA paddleboard Super Trip Tandem 14'0''x34''x6''

  Rádi byste prostě to největší a nejstabilnější prkno? Tohle uveze vás, babičku, dědu i psa! 

 • Má dvouvrstvou vodní pevnost, která vás nadchne. 
 • Na tuhle marinu se vejde i menší rodinka, její nosnost je až 230 kg.
 • Nášlapná vrstva z EVA pěny zabrání nedobrovolnému opuštění prkna do vody. 

Tak který vyberete vy? Priority má každý jiný a kdybyste chtěli poradit, stavte se u nás na pobočce v Čakovicích a rádi vám pomůžeme. 

Nevím, jestli je paddleboarding pro mě

Stále nejste rozhodnutí, zda si pořídit paddleboard nebo nevíte, jestli vás bude bavit? Přijďte si paddleboard vypůjčit. A když se vám zalíbí, cenu zápůjčky vám odečteme z koupě. To je slušná nabídka… Nic neriskujete, a ještě ušetříte. 

V Praze máme přes léto otevřenou pobočku v Čakovicích, kde vám vždy poradíme a společně vybereme ten nejlepší paddle, jaký si půjčíte za nejvýhodnějších podmínek. Ovšem poradit umíme i po telefonu.

Takže kdo má jasno a ví, co od paddleboardu očekávat, pokračuje směle na e-shop. Na ostatní, kteří si chtějí sport vyzkoušet, se těšíme v naší půjčovně, kde už se vám budou věnovat zkušení kolegové. A kdo by si chtěl o paddleboardingu jen pokecat, poradit se, klidně zavolejte nebo se stavte. Tohle téma máme společné. :)

Mohlo by vás také zajímat

Jak vybrat lyže pro začátečníky (Jak vybrat lyže, 1. díl)

Jak vybrat a nespálit se

Skialpy = univerzální lyže? Ani náhodou

Jak vybrat a nespálit se

Skialpy a vybavení. Záleží na tom, jaký jste druh skialpinisty.

Jak vybrat a nespálit se