Kariéra

Happy Sport je jednička mezi půjčovnami a prodejci použitých lyží v ČR.

Začalo to před 25 lety s rodinou a přáteli. Nyní je nás již přes 30 na 4 pobočkách a potřebujeme posily!

Pracuj s námi jako:

  • Sportovní poradce na prodejně
  • Skladník
  • Eshopista
  • Servisní technik
  • Sportovní poradce na půjčovně
Neboj, všechno tě naučíme!

O co nám jde?

V první řadě nám jde o spokojeného zákazníka. Zákazníci od nás odcházejí s takovou výbavou, se kterou si lyžování budou užívat, ne s tou nejdražší, jen abychom měli vysoké tržby.

Prodáváme zážitek a toho docílíme vhodně zvolenou výbavou. Je to jednoduché, když zákazníkovi neporadíme správně, lyžování si neužije a další rok se určitě nevrátí, dost možná ani na ty hory.

Podívej se ve videu, jak to chodí na půjčovně.

Když ale zjistíme jeho zdatnost, potřeby a často třeba i vyvrátíme nějaké jeho zažité mýty o tom, jaké lyže potřebuje, skvěle si zalyžuje a mnohdy v něm vzbudíme novou vášeň minimálně do dalších let.

Proto upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci, abychom si z tebe vychovali odborníka, který dokáže poradit. K tomu nejsou nutné zásadní zkušenosti ani znalosti, ale přístup.

Koho hledáme?

Nejraději v našem týmu uvítáme pozitivního člověka s kladným vztahem ke sportu. Ceníme si upřímnosti a férového jednání, abychom si ve firmě udrželi přátelskou „happy“ atmosféru, rodinné klima.

V takové atmosféře ti pak zbyde úsměv a plnohodnotná péče i pro toho posledního zákazníka pracovní doby. Spokojený zaměstnanec -> spokojený zákazník.

Jak to u nás chodí?

Soustředíme se na zimní vybavení. Máme tedy otevřeno od září do dubna, sedm dní v týdnu. V září a říjnu hlavně půjčujeme lyže na celou přicházející sezonu. V průběhu zimy je to často pořádný zápřah, který je však po zásluze, individuálně, odměněn! A od dubna do konce srpna se připravujeme na sezonu další. Nabíráme síly, plníme sklady, vyprodané regály a servisy jedou na plné obrátky.

Když budete potřebovat dobít baterky, můžete si zadarmo půjčit vybavení a vyrazit ho otestovat třeba do Velké Úpy, kde pro vás máme volný apartmán. Nebo můžete využívat Multisport kartu, se kterou máte volný vstup na stovky sportovišť a do wellnes center po celé republice. Využít můžeš také přívětivější tarif pro svůj telefon.

Poslední otázka je na tebe: Chceš pracovat s námi?

Pokud ano, tak pošli Kláře CV (prace@happysport.cz) nebo jí zavolej (774 970 346) a domluv si čas osobní schůzky!

Pokud ne, ale plácneme si s někým, komu nás doporučíš, půjčíme ti zdarma vybavení až pojedeš příště na hory!