V pondělí 28. září máme zavřené obchody. Tento den se tak uvidíme JEN V PŮJČOVNÁCH. Prodejny budou opět otevřené 29. září, kdy se na vás budeme těšit. Happy Sport

Opotřebení lyží

Všechny lyže pečlivě testujeme a hodnotíme jedním ze stupňů opotřebení – A, B, C. V kategoriích pak najdete jen lyže, které jsou stále kvalitní, prošly detailním servisem a jejich cena je upravena podle míry opotřebení.

A – mírně jeté

Mírně jeté lyže jsou jako nové auto, které bylo na pár předváděcích jízdách. Skoro jako nové, ale už s citelně nižší pořizovací cenou. Můžou mít drobné kosmetické vady (jemné škřábance a oděrky barvy), které ale nemají na jízdu ani na bezpečnost vliv a sotva si jich okem všimnete. Garantujeme, že mají v pořádku skluznici i povrch lyže.

Foto lyží z kategorie A

B – jeté

Jeté lyže můžou mít oproti mírně jetým třeba poškozený povrch škrábanci, což rozhodně nemá vliv na vaši bezpečnou jízdu. Nebo můžete najit malé odštípnutí a výsek na skluznici do 1 cm. Lyže jsou čisté, nabroušené a servisované technikem, kterému pod rukama prošlo tisíce lyží. Budou vám poctivě sloužit několik sezón a za už výrazně sníženou cenu. Lyže ve stavu B jsou ideální pro ty, kdo chtějí ušetřit bez kompromisu v zážitku na sněhu.

Foto lyží z kategorie B

C – velmi jeté

Míra opotřebení odpovídá ceně, a ta je velmi příznivá. Vzhled lyží je narušen např. odštípnutým povrchem lyže nebo šrámy od 1 cm. Rozhodně však nejsou za zenitem! Vyberete si tu účelné lyže, zkontrolované naším technikem.

Foto lyží z kategorie C