Opotřebení lyží

Všechny lyže pečlivě testujeme a hodnotíme jedním ze stupňů opotřebení – A, B, C. V kategoriích pak najdete jen lyže, které jsou stále kvalitní, prošly detailním servisem a jejich cena je upravena podle míry opotřebení.

Za kvalitou našeho vybavení si stojíme, proto poskytujeme záruku 36 měsíců na použité zboží ve všech stavech opotřebení.

A – mírně opotřebené

S mírně opotřebovanými lyžemi to máte jako s novým autem, které bylo párkrát na předváděcích jízdách. Prostě jsou jako nové, ovšem s citelně nižší pořizovací cenou. Tyto lyže můžou mít drobné kosmetické vady jako jemné škrábance nebo oděrky v barvě. Nic z toho však rozhodně nemá vliv na jízdu a malých detailů si sotva všimnete. Garantujeme, že áčkové lyže mají vždy horní fólii, skluznici a především hrany v té nejlepší kondici. Tady zkrátka pořídíte nejlepší použité lyže, které máme.

B – středně opotřebené

Středně opotřebované kusy můžou mít poškozený povrch škrábanci, což rozhodně nemá vliv na vaši bezpečnou jízdu. Je možné, že na lyžích občas najdete malé odštípnutí nebo opravu skluznice do 1 cm. Ovšem i v této kategorii jsou všechny lyže čisté, nabroušené a servisované technikem, kterému pod rukama prošlo již tisíce lyží. Budou vám poctivě sloužit několik sezón a za výrazně sníženou cenu. Lyže ve stavu B jsou ideální pro ty, kdo chtějí ušetřit bez kompromisu na lyžařském zážitku.

C – více opotřebené

Míra opotřebení odpovídá ceně, a ta je velmi příznivá. Vzhled lyží je sice narušen např. odštípnutým povrchem nebo šrámy od 1 cm, ale jde pouze o vzhled. Céčkové lyže rozhodně nejsou za zenitem! I zde najdete plně funkční kusy, jejichž opotřebení nemá na jízdu žádný zásadní vliv. V kategorii C si tak vyberete účelné lyže, za něž ručíme perfektním servisem. Všechny totiž kontroluje náš technik, takže jsou připravené vyrazit na svah stejně jako lyže v ostatních kategoriích.