V období před jarními prázdninami očekáváme větší zájem o půjčování lyžařského vybavení, a proto jsme  upravili některá pravidla našich půjčoven. Veškeré informace najdete na stránce Jarní prázdniny na lyžích.

Celoroční půjčky na sezónu 21/22

Vážení zákazníci,

jsme rádi, že se s Vámi setkáváme na počátku nové zimní sezóny 2021/2022. Věříme, že si opět zalyžujeme, protože podle vyjádření ministra zdravotnictví v MF DNES vláda neuvažuje o dalším plošném uzavírání aktivit a sportů!!!

Věnujte prosím pozornost těmto důležitým informacím o celoročních zápůjčkách zimního vybavení:

1. Prodloužení Vaší celoroční zápůjčky:

opět je nejvýhodnější v září. Za prodloužení Vám do 30.11.2021 poskytneme slevu 15 % na nákup jakéhokoli zboží v našich prodejnách. Letos navíc dostanete mimořádnou slevu z vašeho osobního kreditu, který jsme Vám vytvořili na základě Vaší loňské zápůjčky a jehož výši jsme Vám zaslali e-mailem dne 9.8.2021.

2. Ukončení Vaší celoroční zápůjčky:

zápůjčku ukončíte a vypůjčené vybavení vrátíte. Bude nám to líto, protože tím ztratíte výhody stálého zákazníka spojené s prodloužením zápůjčky. V současné situaci jsme se museli přiklonit k tomu, že zálohu Vám vrátíme po 2. lednu 2022. Při ukončení zápůjčky Vám vydáme poukaz ve výši Vaší zálohy + bonus 10 %, který můžete použít na nákup zboží nebo úhradu půjčovného či servisu, pokud nebudete chtít na výplatu zálohy v hotovosti čekat.

Celou minulou zimní sezónu jsme měli naprosto minimální tržby a stále jsme čekali na vyjádření vlády, kdy se konečně rozvolní a bude se moci lyžovat, takže provozní náklady byly víceméně stejné. Přestože jsme se tím dostali do velmi složité situace, neznamená to, že bychom krachovali. Máme dostatek zboží, ale nyní, na začátku sezóny, v něm máme veškeré peníze.

Věříme, že naši snahu o záchranu třicet let budované firmy pochopíte a tajně doufáme, že nás v této nelehké době podpoříte.

Velice se omlouváme za komplikace a těšíme se na Vás.

Tým Happy Sport