Na čtvrtek 28. října připadá státní svátek - Den vzniku samostatného československého státu. V tento den budou na všech našich pobočkách PŮJČOVNY OTEVŘENÉ a to od 11:00 do 19:30 hod. v Praze. V Hradci Králové pak od 9:30 do 18:00 hod. Prodejny budou zavřené. 

Dokončení rezervace odrážedla

Vážený zákazníku,

děkujeme za rezervaci odrážedla, který bude připravený přesně na vámi požadovaný termín. Pak už si ho stačí vyzvednout na naší pobočce Happy Sport, Kostelecká 938/81, Praha 9 - Čakovice.

Vzhledem k velkému zájmu rezervací odrážedel jsme byli nuceni zavést rezervační poplatek 1000 Kč na jedno odrážedlo. Poplatek je zapotřebí uhradit nejpozději do 5 dnů od vyplnění formuláře. Díky němu však budete mít jistotu dostupnosti vybavení. Poplatek vám zároveň bude sloužit jako vratná záloha na vypůjčené vybavení.
V případě, že budete potřebovat vaši rezervaci z nějakého důvodu zrušit, je to možné maximálně 5 pracovních dnů před osobním vyzvednutím nebo doručením na adresu. V opačném případě rezervační poplatek není možné vrátit.

Rezervační poplatek zašlete prosím na číslo účtu 2702003221/2010 s variabilním symbolem telefonního čísla, ze kterého jste provedli rezervaci. Bez uvedeného VS nebude možné spárovat platbu.

Do té doby si můžete zpříjemnit čas přečtením některého z našich článků na BLOGU, nebo navštívit E-shop a vybavit se na prázdniny.

Můžete také navštívit náš Facebook nebo Instagram.

Tým Happy Sport