Dokončení rezervace odrážedla

Vážený zákazníku,

děkujeme za rezervaci odrážedla, který bude připravený přesně na vámi požadovaný termín. Pak už si ho stačí vyzvednout na naší pobočce Happy Sport, Kostelecká 938/81, Praha 9 - Čakovice.

Vzhledem k velkému zájmu rezervací odrážedel jsme byli nuceni zavést rezervační poplatek 1000 Kč na jedno odrážedlo. Poplatek je zapotřebí uhradit nejpozději do 5 dnů od vyplnění formuláře. Díky němu však budete mít jistotu dostupnosti vybavení. Poplatek vám zároveň bude sloužit jako vratná záloha na vypůjčené vybavení.
V případě, že budete potřebovat vaši rezervaci z nějakého důvodu zrušit, je to možné maximálně 5 pracovních dnů před osobním vyzvednutím nebo doručením na adresu. V opačném případě rezervační poplatek není možné vrátit.

Rezervační poplatek zašlete prosím na číslo účtu 2702003221/2010 s variabilním symbolem telefonního čísla, ze kterého jste provedli rezervaci. Bez uvedeného VS nebude možné spárovat platbu.

Do té doby si můžete zpříjemnit čas přečtením některého z našich článků na BLOGU, nebo navštívit E-shop a vybavit se na prázdniny.

Můžete také navštívit náš Facebook nebo Instagram.

Tým Happy Sport