V období před jarními prázdninami očekáváme větší zájem o půjčování lyžařského vybavení, a proto jsme  upravili některá pravidla našich půjčoven. Veškeré informace najdete na stránce Jarní prázdniny na lyžích.

Jarní prázdniny na lyžích

Jako každý rok, tak i tento se společně s vámi připravujeme na jarní prázdniny. Všechny naše pobočky jsou plně zásobené a prodavači připraveni poskytnout ty nejodbornější rady a pomoct s výběrem. Pokud jste se rozhodli pro půjčení vybavení, tak máte ještě čas. Na našich stránkách si zatím můžete orientačně ověřit, kolik vás bude požadované vybavení stát. Když přijdete týden před termínem vašich jarních prázdnin, tak si vybavení můžete rovnou odnést. Dřívější rezervace než týden předem není možná. Rezervaci je potřeba provést osobně. Vratné zálohy na lyžařské vybavení přijímáme pouze v HOTOVOSTI (na pobočce Praha Modřany a Čakovice je nutné platit v hotovosti i půjčovné).

Od kdy si můžete pro vybavení přijít?

Lyžařské vybavení si k nám můžete přijít vybrat a rovnou odnést vždy týden před vaším termínem jarních prázdnin. 

  • pro Hradec Králové od pondělí 31.1. 2022  
  • pro Prahu - východ a Prahu - západ od neděle 30.1. 2022
  • pro Praha 1 - 5 od neděle 27.2.2022
  • pro Prahu 6 - 10 od neděle 6.3.2022

Podmínky pro jarní prázdniny

Abychom pro vás dokázali zajistit dostatek lyžařského vybavení, platí v termínu od 31.1.2022 do 7.2.2022 a následně v termínu od 27.2.2022 do 14.3.2022 následující omezení:

  • nebude možné půjčit samostatně boty
  • rezervace jsou možné pouze na týdenní půjčky

V období jarních prázdnin je také potřeba počítat s tím, že je o vybavení mnohem větší zájem a může se stát, že se budou tvořit větší fronty než obvykle. Pro tyto účely máme na všech pobočkách pořadový systém, který vám zajistí, že se nebudete muset mačkat ve frontě. Čas čekání, než na vás přijde řada si můžete s dětmi zpříjemnit v dětském koutku nebo si dát třeba dobrou kávu.

Zvláštní podmínky pro rezervace SKIALP a BĚŽEK

  1. vypůjčení na 3 dny a více: rezervace je možná pouze osobně, a to vždy od neděle od 14.00 hod. na následující týden. Vybavení si můžete vyzvednout jeden den před začátkem výpůjčky od 11.00 hod.
  2. vypůjčení na víkend: rezervace je možná pouze osobně, a to vždy od středy od 11.00 hod. na nadcházející víkend.  Vybavení si můžete vyzvednout v pátek od 11.00 hod.
  3. vypůjčení na 1 den: rezervace není možná.Vybavení si můžete vyzvednout jeden den před začátkem výpůjčky od 14.00 hod.
  4. celoroční půjčovné běžecké vybavení je pozastavené. Vybavení lze půjčit jen na denní půjčovné.