Na čtvrtek 28. října připadá státní svátek - Den vzniku samostatného československého státu. V tento den budou na všech našich pobočkách PŮJČOVNY OTEVŘENÉ a to od 11:00 do 19:30 hod. v Praze. V Hradci Králové pak od 9:30 do 18:00 hod. Prodejny budou zavřené. 

Silvestrovský balíček

Milí zákazníci, 

víme, že máte v oblibě krátkodobé výpůjčky v Happy Sportu, tak si říkáme, že vás potěší i výhodné půjčovné v rámci SILVESTROVSKÉHO BALÍČKU. 

Půjč si hned a vrať až 6.1.2021 za cenu 5 dnů!

Vybavení můžete vrátit až za:

countdownmail.com


Silvestrovský balíček funguje jednoduše

Je nám jasné, že všechny ty oslavy a sportovní zážitky musíte nejdřív vstřebat a pak se vrátit do reality. Proto jsme prodloužili termín vracení. Výbavu včetně kompletů i jednotlivých kusů můžete přinést až do 6. 1. 2021

A kde že najdete výhodný ceník zápůjček? Přímo tady!  V ceníku si zvolíte Kompletní ceník, vyberete kde si chcete půjčit > co si chcete půjčit > a zaškrtnete Silvestrovský balíček.

KruhCo když sjezdovky neotevřou do 6. ledna? 

Žádné strachy! Když využijete krytí škod výdaje za půjčovné získáte zpět v podobě poukazu na zapůjčení lyžařského vybavení v jiném, vámi zvoleném termínu. 

Co zahrnuje krytí škod:

  • Neúmyslné poškození
 - tímto příplatkem jsou kryté případné škody na vypůjčeném vybavení, vzniklé jeho neúmyslným poškozením (např. poškrábání skluznice při lyžování, vytržení hrany, zlomení lyže nebo hůlek). Na škody vzniklé jízdou mimo sjezdovku nebo ztrátou vybavení se však příplatek nevztahuje.
  • Krádež
 - při krádeži je nutné doložit úřední záznam od policie s tím, byla překonána překážka (zámek apod.)
  • Krytí ANTI-COVID
 - platí v případě, že budou lyžařské areály v ČR zavřeny až do 31.12.2021 včetně.

Poukaz není možné uplatnit na nákup vybavení, bude mít hodnotu zápůjčky Silvestrovského balíčku. Na nevyčerpaný však nevracíme peníze. 

S naším Silvestrovským balíčkem si užijete nejen konec roku, ale hlavně zážitky na horách. A mezi námi, radost bude mít i vaše peněženka.