Na čtvrtek 28. října připadá státní svátek - Den vzniku samostatného československého státu. V tento den budou na všech našich pobočkách PŮJČOVNY OTEVŘENÉ a to od 11:00 do 19:30 hod. v Praze. V Hradci Králové pak od 9:30 do 18:00 hod. Prodejny budou zavřené. 

Dokončení rezervace paddleboardu

Vážený zákazníku,

děkujeme za rezervaci paddleboardu. Vzhledem k velkému zájmu rezervací jsme byli nuceni zavést rezervační poplatek 1500 Kč na jeden paddleboard. Poplatek je zapotřebí uhradit nejpozději do 5 dnů od vyplnění formuláře. Díky němu však budete mít jistotu dostupnosti vybavení. Poplatek vám zároveň bude sloužit jako vratná záloha na vypůjčené vybavení. Pak už si ho stačí jen vyzvednout na naší pobočce Happy Sport, Kostelecká 938/81, Praha 9 - Čakovice. Na vaši mailovou adresu vám přijde potvrzovací e-mail, kde najdete shrnutí všech potřebných informací. 

V případě, že budete potřebovat vaši rezervaci z nějakého důvodu zrušit, je to možné maximálně 5 pracovních dnů před osobním vyzvednutím nebo doručením na adresu. V opačném případě rezervační poplatek není možné vrátit.

Rezervační poplatek zašlete prosím na číslo účtu 2702003221/2010 s variabilním symbolem telefonního čísla, ze kterého jste provedli rezervaci. Bez uvedeného VS nebude možné spárovat platbu. Po obdržení platby vás budeme informovat.

Platba zálohy a půjčovného je možné na pobočce Čakovice pouze v HOTOVOSTI!

 

Do té doby si můžete zpříjemnit čas přečtením některého z našich článků na BLOGU a získat tak inspiraci jak si s paddleboardem užít co největší zábavu.

Pokud vás paddleboarding chytne a budete zvažovat nákup svého vlastního paddleboardu, nezapomeňte se podívat na náš E-shop.

Můžete také navštívit náš Facebook nebo Instagram.

Tým Happy Sport