Jak to u nás chodí na pobočkách?

29. 08. 2021 Půjčovna

Určitě by vás zajímalo, jak funguje happysporťácký pořadový systém, díky kterému nečekáte ve frontě. A když je před vámi jeden zákazník, těch pár minutek strávíte příjemně. Jako ve srubu na horách s hrnkem horkého kafe... Přesvědčte se.

Na každého se dostane

Pořadový systém je důmyslně rozdělen a nejprve si zvolíte, zda chcete servis, nebo půjčovnu. Ale kdyby něco, naše obsluha vám ráda pomůže. 

Servis se dělí na: 

  • objednání servisu, 
  • vyzvednutí servisu, 
  • seřízení vázání. 

Půjčovna má v nabídce: 

  • novou zápůjčku, 
  • prodloužení zápůjčky, 
  • ukončení zápůjčky, 
  • vyzvednutí rezervovaného vybavení. 

Je to docela jednoduché, nemyslíte? A když už si zvolíte, co přesně v Happy Sportu potřebujete, počkáte, až na vás přijde řada. Ovšem za jiných podmínek než v klasickém obchodě se sportovním vybavením. 

Vybírejte, co je libo 

Jakmile budete mít v ruce číslo pořadí, přesuňte se do prodejny a ve chvilce čekání omrkněte další zboží, které máme vystavené. Najdete tu kvalitní lyže, brýle nebo helmy. Zkrátka lyžařské nezbytnosti, bez jakých se na svahu neobejdete.

A kdyby na vás přišla řada, nic se neděje. Zajdete si k nám, vyřídíte, co potřebujete a pak se k výběru vrátíte. 

I čekání může být fajn

Když víte, jak na to, můžete zákazníkům zpříjemnit i chvíle ve „frontě“. V Happy Sportu jsme to vyřešili následovně. V okamžiku, kdy máte prohlédnuté vystavené zboží, se můžete přesunout do relax zóny, kde už se jen uvelebíte do masivních dřevěných židlí a vychutnáte si hrnek teplého kafe. Děti necháte hrát v našem koutku a ve zbytku času si můžete prohlížet třeba modely historických lyží. Slibujeme, že to uteče a zanedlouho se vám budeme věnovat. 

Jakékoliv dotazy ohledně pořadového systému vám rádi vysvětlíme online. Ovšem budeme radši, až se podmínky rozvolní, my otevřeme a přivítáme vás na pobočkách osobně.

Mohlo by vás také zajímat

3 tipy, jak si užít první skoky na lyžích

10. 02. 2022 Tipy a rady

10 mýtů o použitých lyžích, kterým nevěřte

28. 09. 2020 Jak vybrat a nespálit se

7 dobrých důvodů, proč se celoroční půjčka vyplatí

14. 09. 2020 Půjčovna