REZERVACE A PODMÍNKY ZÁPŮJČEK NA JARNÍ PRÁZDNINY Více

Vážení zákazníci, při rezervaci krátkodobé výpůjčky vybavení je nutné uhradit rezervační poplatek ve výši 40% z celkové částky nájemného. Rezervační poplatek slouží i jako částečná úhrada nájemného. V případě nevyzvednutí rezervace se poplatek nevrací. Pokud se chystáte se na jarní prázdniny na hory, naleznete na našem blogu důležité informace ohledně termínů rezervací vybavení a také podmínky zapůjčení. Po dobu jarních prázdnin nelze půjčit samostatně boty. Děkujeme, tým Happy Sportu.

Méně

Jak to u nás chodí na pobočkách?

23. 01. 2023 Půjčovna

Určitě by vás zajímalo, jak funguje happysporťácký pořadový systém, díky kterému nečekáte ve frontě. A když je před vámi jeden zákazník, těch pár minutek strávíte příjemně. Jako ve srubu na horách s hrnkem horkého kafe... Přesvědčte se.

Na každého se dostane

Pořadový systém je důmyslně rozdělen a nejprve si zvolíte, zda chcete servis, nebo půjčovnu. Ale kdyby něco, naše obsluha vám ráda pomůže. 

Servis se dělí na: 

  • objednání servisu, 
  • vyzvednutí servisu, 
  • seřízení vázání. 

Půjčovna má v nabídce: 

  • novou zápůjčku, 
  • prodloužení zápůjčky, 
  • ukončení zápůjčky, 
  • vyzvednutí rezervovaného vybavení. 

Je to docela jednoduché, nemyslíte? A když už si zvolíte, co přesně v Happy Sportu potřebujete, počkáte, až na vás přijde řada. Ovšem za jiných podmínek než v klasickém obchodě se sportovním vybavením. 

Vybírejte, co je libo 

Jakmile budete mít v ruce číslo pořadí, přesuňte se do prodejny a ve chvilce čekání omrkněte další zboží, které máme vystavené. Najdete tu kvalitní lyže, brýle nebo helmy. Zkrátka lyžařské nezbytnosti, bez jakých se na svahu neobejdete.

A kdyby na vás přišla řada, nic se neděje. Zajdete si k nám, vyřídíte, co potřebujete a pak se k výběru vrátíte. 

I čekání může být fajn

Když víte, jak na to, můžete zákazníkům zpříjemnit i chvíle ve „frontě“. V Happy Sportu jsme to vyřešili následovně. V okamžiku, kdy máte prohlédnuté vystavené zboží, se můžete přesunout do relax zóny, kde už se jen uvelebíte do masivních dřevěných židlí a vychutnáte si hrnek teplého kafe. Děti necháte hrát v našem koutku a ve zbytku času si můžete prohlížet třeba modely historických lyží. Slibujeme, že to uteče a zanedlouho se vám budeme věnovat. 

Tak dorazte.

Nejrychlejší cesta na hory vede přes Happy Sport.

Mohlo by vás také zajímat

Jak vybrat lyže pro začátečníky (Jak vybrat lyže, 1. díl)

Jak vybrat a nespálit se

Skialpy = univerzální lyže? Ani náhodou

Jak vybrat a nespálit se

Skialpy a vybavení. Záleží na tom, jaký jste druh skialpinisty.

Jak vybrat a nespálit se