REZERVACE A PODMÍNKY ZÁPŮJČEK NA JARNÍ PRÁZDNINY Více

Vážení zákazníci, při rezervaci krátkodobé výpůjčky vybavení je nutné uhradit rezervační poplatek ve výši 40% z celkové částky nájemného. Rezervační poplatek slouží i jako částečná úhrada nájemného. V případě nevyzvednutí rezervace se poplatek nevrací. Pokud se chystáte se na jarní prázdniny na hory, naleznete na našem blogu důležité informace ohledně termínů rezervací vybavení a také podmínky zapůjčení. Po dobu jarních prázdnin nelze půjčit samostatně boty. Děkujeme, tým Happy Sportu.

Méně

Servis lyží Praha

Vašim lyžím nebo snowboardu poskytneme tu nejlepší odbornou péči.

Snadné ovládání a bezpečnou jízdu vám umožní pouze perfektně připravené lyže nebo snowboard. Jedině tak budou přesně reagovat na každý váš pohyb, poskytnou vysokou jízdní stabilitu a dokonalou kluznost.

Servis provádíme na nejmodernějších švýcarských automatech, které zaručují dokonalou a zároveň šetrnou přípravu hran a skluznice.

Seřízení vázání s potvrzením
nejlepší šetrná péče o vaše lyže
O lyže se staráme více než 28 let
Brousíme na švýcarských automatech
Expresní servis na počkání
3x v Praze, 1x v Hradci Králové

Jak to funguje?

Přijdete do pobočky

Lyže, které jste si u nás půjčili, servis bezprostředně nepotřebují. Ale máte-li vlastní či od nás půjčené na celou sezónu, doporučujeme vám pravidelně je servisovat. Jinak se připravíte o zážitek z pohodové jízdy.

Domluvíte se na nejvhodnějším servisu

Přinesené vybavení vám zkontrolujeme a doporučíme vám, jaké opravy by bylo žádoucí provést, aby byly lyže opět plně funkční. Nebudeme vám ale nic diktovat, rozsah zákroku je v konečném důsledku pouze na vás.

Vyzvednete si hotovou zakázku

S obsluhou se dohodnete, zda je možné provést opravu na počkání, nebo si pro přinesené vybavení přijdete později. Ve druhém případě počítejte s vyřízením nejpozději do tří dnů. Zaplatíte až při vyzvednutí zakázky.