Nejčastěji kladené otázky na půjčovnu paddleboardů

Pokud v létě zvažujete vyrazit na paddleboard a chcete si ho půjčit, poradíme vám jak na to. Abychom vám to co nejvíc ulehčili, připravili jsme několik základních odpovědi na často kladené otázky ohledně půjčování, výběru a ceny paddleboardů. V případě, že nenajdete odpověď na vaši otázku, kontaktujte naši zákaznickou linku na dotazy@happysport.cz nebo na telefonním čísle 774 493 483.

Levnější než u vody

Nečekejte s půjčením vybavení až k vodě. Vyberte si v klidu před odjezdem paddleboard dle vašich požadavků na hmotnost a zkušenost.

Osobní vyzvednutí nebo doručení na adresu

Otevírací doba poboček:

  • PO - PÁ  10:00 - 18:00
  • SO  9:00 - 15:00
  • NE  ZAVŘENO

V případě doručení na adresu je cena zpáteční dopravy 199 Kč.

Poradíme a naučíme

Naším cílem je vám co nejlépe poradit, proto u nás pracují hlavně lidé, kteří se paddleboardingu aktivně věnují a mohou při svých doporučeních čerpat i ze svých bohatých zkušeností.

Vyzkoušejte a nakupujte

Můžete si nejprve zapůjčit paddleboard a vyzkoušet si jeho stabilitu a rychlost jízdy. Takto budete moci posoudit, zda jste s ním spokojeni, než se rozhodnete pro jeho nákup.

Celý SUP set již od 299 Kč na den

Na našich půjčovnách pořídíte SUP za nejvýhodnější ceny a to buď na jednotlivé dny nebo celé léto. Kompletní ceník najdete na stránce půjčovny paddleboardu nebo si můžete rovnou udělat rezervaci.

Jaký typ paddleboardu si mám vybrat?

Širší paddleboard je stabilnější, ale pomalejší, což ho činí ideální volbou pro začátečníky. Pro pokročilé jezdce jsou vhodnější užší a delší paddleboardy.

Na jaký tlak se paddleboard nafukuje?

Většinou se paddleboard nafukuje na tlak 15 PSI (1 bar), nicméně doporučený tlak je vždy uveden na ventilu paddleboardu.

Na jakou velikost si mám nastavit pádlo?

Doporučená délka pádla při stání je o 15 cm nad výšku postavy, ale délku pádla si lze nastavit podle vlastních preferencí.

Když na paddleboardu nejezdím, je potřeba ho upustit?

Ano, jelikož se vzduch vnější teplotou rozpíná, nesmí být paddleboard vystaven přímému slunci. Pokud není chlazen na vodě, je potřeba ho trošku ufouknout.

Jakou velikost a hmotnost má paddleboard pro přepravu?

Velikost celého transportního batohu včetně příslušenství je zhruba 100x50x40cm a jeho hmotnost činí přibližně 10kg.

Potřebujete poradit?

Jsme online
PO-PÁ 10:00 - 18:00SO 9:00 - 15:00NE ZAVŘENO
774 493 483 dotazy@happysport.cz