Půjčte si lyže snadno a rychle

Přestalo vás bavit věčné hledání cen za půjčení lyží a potřebujete mít jasno v tom, na kolik vás celá výbava vyjde? Využijte náš nový konfigurátor půjčovného. V jednoduchých krocích vás dovede k částce za půjčovné a na naše pobočky, kde už se vám budeme věnovat osobně.

Proč konfigurátor využít?

 • Provedeme vás základním vybavením od lyží až po helmy a jiné bezpečnostní prvky.
 • Budete mít konkrétní představu o vypůjčené výbavě, a to do poslední koruny.
 • Spočítáme vám cenu a dáme vědět, kdy si můžete výbavu vyzvednout.

Spočítejte si cenu vybavení, bude to chvilka

Podívejte se na naše webové stránky, kde najdete půjčovny a také konfigurátor cen. Všechno je intuitivní, ale pro jistotu si tu vysvětlíme jednotlivé kroky.

 1. Jestli jste se dostali k prvnímu bodu, vyplňte, pro koho výbavu půjčujete – pro sebe, svou ženu, muže nebo dítě. Tlačítkem Pokračovat se přesunete dál.
 2. Ve druhém kroku upřesníte, co všechno na svah potřebujete. Zatrhněte své požadavky, váhu i výšku lyžaře a také jeho zdatnost a typ lyží. Nevíte si u této položky rady? Nic se neděje, klikněte na ikonku, pod kterou se skrývají i vysvětlivky, nebo dotaz přeskočte a vyřešíme ho společně na naší pobočce.
 3. Pak už jen vyplnit termín zimní dovolené a konfigurátor vám spočítá přesnou částku za půjčení výbavy. Dokument o ceně si můžete vytisknout a vzít ho k nám do půjčovny.

  Jste na horách jako doma? Půjčte si výbavu na celý rok

  Během vyplňování konfigurátoru narazíte i na možnost celoroční půjčky. Pokud víte, že budete lyžovat pravidelně, stačí v konfigurátoru zatrhnout požadavek a mít lyže celý rok u sebe.

  A jak to funguje v praxi? Navštívíte nás na pobočce a vyberete si přesně podle sebe. Doma pak budete mít komplet výbavu, kterou můžete používat během celého roku a nemusíte ji shánět před každou cestou na hory.

  U celoroční půjčky máte navíc zdarma:

 4. výměnu lyží podle aktuální výšky svých dětí,
 5. seřízení bezpečnostního vázání a provedení testu jeho funkčnosti.
 6. „No, a poškrábal jste mi lyže… 

  Bojíte se, že vám na dovolené někdo lyže poškrábe nebo se vám během sjezdu zlomí hůlka? U ceny najdete i příplatek na krytí škod, který sice není povinný, ale finančně vám pomůže při neúmyslném poškození výbavy, takže můžete vyrazit s větším klidem a užívat si jen hory, prašan a lyžování.

  Příplatek na krytí škod se však nevztahuje na poničení mimo sjezdovky a krádež. Výbavu si proto hlídejte, jako by byla vaše vlastní.

  Na pobočkách už řešíme jen detaily

  Po objednání stačí přijít do jedné z našich poboček a vybrat si vybavení na míru. Naše zkušená obsluha, která je v Praze i v Hradci Králové, vám ráda poradí a pomůže najít lyže a doplňky, které vám padnou jako ulité.

  Co budete potřebovat, abychom vám výbavu půjčili?

  Na pobočku si vezměte svůj občanský, nebo řidičský průkaz a pak už stačí jen uhradit sjednanou částku. Během výpůjčky se skládá i záloha, kterou vám po vrácení výbavy zase vyplatíme zpět.

  Věříme, že jsme vám alespoň trochu pomohli získat přehled o tom, co vás čeká při vypůjčení lyží a celé výbavy na hory. Pokud byste měli ještě něja

Potřebujete poradit?

Nyní jsme offline
PO-PÁ 10:00 - 18:00SO 9:00 - 15:00NE ZAVŘENO
774 493 483 dotazy@happysport.cz