Pražské pobočky Happy Sportu pro zimní sezónu 21/22 OTEVÍRÁME 1.9.2021, kdy je možné prodloužovat celoroční půjčky nebo vracet lyžařské vybavení podle vašich smluv. Sledovat nás můžete také na Facebooku nebo InstagramuTým Happy Sport

Půjčovna paddleboardů

 • Kvalitní SUP za výhodné ceny pro jednotlivce i rodiny.
 • Na krátkou vyjížďku, k jezeru nebo na jachtu. Poradíme s výběrem.
 • Vyzvednutí na prodejně nebo ho doručíme na vaši adresu.
 • Uvažujete o vlastním? U nás otestujete a půjčovné vám pak odečteme.
Pro každého
a za skvělé ceny
Osobní vyzvednutí
nebo doručení na adresu
Poradíme
a naučíme
Celý SUP set
již od 399 Kč na den
Vyzkoušejte
a nakupujte

Rezervace paddleboardů

Půjčujeme paddleboardy různých značek, velikostí a typů. Ať jedete s kamarády na víkend nebo s rodinou k moři. Každý si u nás vybere svůj paddleboard. S výběrem vám rádi odborně pomůžeme telefonicky nebo přímo na půjčovně. Svůj SUP si můžete vyzvednout osobně na naší prodejně v Čakovicích nebo vám ho můžeme poslat domů.

Kolik vás to bude stát

Paddleboardy půjčujeme jako kompletní sety. V ceně tedy dostanete základní příslušentsví jako je 1x pádlo + 1x pumpa na nafouknutí + 1x batoh na transport + 1x Safety Leash, aby vám paddleboard neuplaval a center fin (středová ploutev). Pokud přemýšlíte o koupi vlastního paddleboardu, můžete si u nás zapůjčit, vyzkoušet ho a pokud si poté u nás paddleboard zakoupíte, odečteme vám částku za půjčení.

1 den 399 Kč
2 dny 700 Kč
3 dny 900 Kč
4 dny 1100 Kč
5 dní 1300 Kč
6 dní 1500 Kč
7 dní týden 1700 Kč
10 dní 1850 Kč
14 dní výhodná cena 2400 Kč

Lze uhradit kartou i hotově Všechny ceny v ceníku půjčovny paddleboardů jsou uvedeny s DPH. Krytí škod: 50 Kč / den Záloha: 1500 Kč

Jak půjčení funguje

 • 1.

  Vyberte si vyhovující paddleboard

  Máme na výběr 4 typy. Promyslete si, na jak dlouho ho chcete vypůjčit a zda si ho vyzvednete osobně nebo vám ho máme zaslat na vaši adresu. Zapůjčíme vám kompletní set.

 • 2.

  Zarezervujte, nebo zajeďte rovnou na pobočku

  V druhém kroku si ve formuláři vyberete požadovaný paddleboard, počet dnů a termín vyzvednutí. Individuální termín s vámi rádi dořešíme telefonicky.

 • 3.

  Na pobočce zaplatíte a můžete vyrazit

  Paddleboard si můžete vyzvednout ten den na naší prodejně, kde uhradíte i zálohu. Pokud chcete SUP na pozdější termín, pro platnou rezervaci je nutné uhradit zálohu předem.

Jak správně vybrat

Kde nás najdete

Praha - Čakovice (Letňany)

 • Prodejna
 • Půjčovna
 • Servis
Kostelecká 938/81, Praha 9 - Čakovice
Zákaznická linka: 774 493 483
Otevírací doba
Po - Pá9:00 - 19:00
So9:00 - 15:00
Nezavřeno
Pražské pobočky Happy Sportu pro zimní sezónu 21/22 OTEVÍRÁME 1.9.2021, kdy je možné prodloužovat celoroční půjčky nebo vracet lyžařské vybavení podle vašich smluv. Sledovat nás můžete také na Facebooku nebo InstagramuTým Happy Sport